Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијанство во Шпанија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:المسيحية في إسبانيا
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ur:زمرہ:ہسپانیہ میں عیسائیت)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ar:تصنيف:المسيحية في إسبانيا)
[[Категорија:Христијанство во Европа|Шпанија]]
 
[[ar:تصنيف:المسيحية في إسبانيا]]
[[ceb:Kategoriya:Kristyanismo sa Espanya]]
[[cy:Categori:Cristnogaeth yn Sbaen]]
86.434

уредувања