Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 2007 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 2007
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:Категорія:2007 у науці)
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 2007)
[[ko:분류:2007년 과학]]
[[it:Categoria:Scienza nel 2007]]
[[no:Kategori:Vitenskap i 2007]]
[[pt:Categoria:2007 na ciência]]
[[ru:Категория:2007 год в науке]]
86.434

уредувања