Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 2006 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 2006
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Scienza nel 2006)
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 2006)
[[ko:분류:2006년 과학]]
[[it:Categoria:Scienza nel 2006]]
[[no:Kategori:Vitenskap i 2006]]
[[pt:Categoria:2006 na ciência]]
[[ru:Категория:2006 год в науке]]
86.434

уредувања