Чеченски јазик: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава eu:Txetxenera
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава xmf:ჩეჩენური ნინა; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Txetxenera)
[[es:Idioma checheno]]
[[eo:Ĉeĉena lingvo]]
[[eu:Txetxenera]]
[[fa:زبان چچنی]]
[[fr:Tchétchène]]
86.434

уредувања