Разлика помеѓу преработките на „Туркмени“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава av:Туркменал
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:تورکمان)
с (r2.7.2) (Робот: Додава av:Туркменал)
[[an:Turquemans (Asia Central)]]
[[ast:Etnia Turcomana]]
[[av:Туркменал]]
[[az:Türkmənlər]]
[[bg:Туркмени]]
2.249

уредувања