‘Рбетен мозок: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува an:Miollo espinal
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава an:Megollo espinal)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува an:Miollo espinal)
[[als:Rückenmark]]
[[ar:النخاع الشوكي]]
[[an:MegolloMiollo espinal]]
[[az:Onurğa beyni]]
[[bn:সুষুম্নাকাণ্ড]]
127.228

уредувања