Разлика помеѓу преработките на „Карсон Сити“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава kw:Carson City, Nevada
с (r2.7.1) (Робот: Додава vec:Carson City)
с (r2.7.1) (Робот: Додава kw:Carson City, Nevada)
[[he:קרסון סיטי]]
[[pam:Carson City, Nevada]]
[[kw:Carson City, Nevada]]
[[sw:Carson City, Nevada]]
[[ht:Carson City, Nevada]]
34.422

уредувања