Разлика помеѓу преработките на „Големи Езера“

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува no:De store sjøene
с (r2.7.1) (Робот: Додава als:Große Seen)
с (r2.6.4) (Робот: Менува no:De store sjøene)
[[new:ग्रेट लेक]]
[[ja:五大湖]]
[[no:De store sjøersjøene]]
[[nn:Dei store sjøane]]
[[oc:Grands Lacs (America del Nòrd)]]
4.229

уредувања