Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава mzn:نیکلا سارکوزی)
| ред = 23ти [[Претседател]] на [[Франција|Француската Република]]
| мандат_поч = [[16 мај]] [[2007]]
| мандат_крај = [[15 мај]] [[2012]]
| заменик_претседател =
| заменик_премиер =
Анонимен корисник