Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Додадени 134 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Youthanasia)
 
== Листа на песни ==
Сите песни се компонирани од [[Дејв Мастејн]], освен обележаните каде свој удел имале и останатите членови.
All songs written by [[Dave Mustaine]], except where noted.
# "Reckoning Day" (Mustaine, [[Marty Friedman (guitarist)|Marty Friedman]], [[David Ellefson]]) – 4:34
# "[[Train of Consequences]]" – 3:26
78

уредувања