Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ast:Pulmón
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.4) (Робот: Додава hy:Թոքեր)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ast:Pulmón)
[[an:Pulmón]]
[[arc:ܪܐܬܐ]]
[[ast:Pulmón]]
[[gn:Ñe'ãvevúi]]
[[av:Гьуърул]]
5.331

уредување