Разлика помеѓу преработките на „Протон“

Додадени 16 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава so:Borotoon
с (r2.7.2) (Бот Менува: scn:Prutuni)
с (r2.7.1) (Робот: Додава so:Borotoon)
[[be:Пратон]]
[[be-x-old:Пратон]]
[[bg:Протон]]
[[bs:Proton]]
[[br:Proton]]
[[bg:Протон]]
[[ca:Protó]]
[[cv:Протон]]
[[sk:Protón]]
[[sl:Proton]]
[[so:Borotoon]]
[[sr:Протон]]
[[sh:Proton]]
4.138

уредувања