Разлика помеѓу преработките на „Рогле“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:Roglé
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Roglé)
 
[[bg:Рогле]]
[[fr:Roglé]]
[[sq:Rogli]]
86.434

уредувања