990-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thập niên 990
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: war:990 nga dekada)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thập niên 990)
[[tk:990ýý]]
[[uk:990-ті]]
[[vi:Thập niên 990]]
[[war:990 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 990]]
127.214

уредувања