Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Франкфурт на Мајна“

с
r2.7.2) (Робот: Додава cy:Categori:Frankfurt
с (r2.7.1) (Робот: Додава vec:Categoria:Francoforte sul Men)
с (r2.7.2) (Робот: Додава cy:Categori:Frankfurt)
[[cv:Категори:Франкфурт]]
[[cs:Kategorie:Frankfurt nad Mohanem]]
[[cy:Categori:Frankfurt]]
[[da:Kategori:Frankfurt am Main]]
[[de:Kategorie:Frankfurt am Main]]
[[vi:Thể loại:Frankfurt am Main]]
[[vls:Categorie:Frankfurt am Main]]
[[war:CategoryKaarangay:Frankfurt]]
[[zh:Category:法兰克福]]
11.372

уредувања