Разлика помеѓу преработките на „1417“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава sh:1417
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:1417 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sh:1417)
[[be-x-old:1417]]
[[bh:१४१७]]
[[bg:1417]]
[[bs:1417]]
[[br:1417]]
[[bg:1417]]
[[ca:1417]]
[[cv:1417]]
[[sl:1417]]
[[sr:1417]]
[[sh:1417]]
[[su:1417]]
[[fi:1417]]
86.434

уредувања