180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thập niên 180 TCN
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:180 nga dekada UC)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thập niên 180 TCN)
[[sv:180-talet f.Kr.]]
[[uk:180-ті до н. е.]]
[[vi:Thập niên 180 TCN]]
[[war:180 nga dekada UC]]
[[zh:前180年代]]
127.231

уредување