Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 143 бајти ,  пред 7 години
(Одбиени последните 4 промени во текстот (од Milosgv) и вратена ревизијата 2495003 на Raso mk)
 
== Белешки ==
 
[[Податотека:А1 Новогодишен Џингл 2009.jpg|десно|мини|150п|А1 Новогодишен Џингл 2009]]
 
<div class="references-small">
<references/>
8

уредувања