Разлика помеѓу преработките на „Човекови права“

Додадени 36 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава mr:मानवी हक्क
с (r2.6.4) (Робот: Додава ast:Derechos humanos)
с (r2.7.1) (Робот: Додава mr:मानवी हक्क)
[[hu:Emberi jogok]]
[[ml:മനുഷ്യാവകാശം]]
[[mr:मानवी हक्क]]
[[arz:حقوق انسان]]
[[ms:Hak asasi manusia]]
4.138

уредувања