Разлика помеѓу преработките на „Кејп Код“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fa:دماغه کاد
с (r2.7.3) (Робот: Менува sk:Cape Cod; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:دماغه کاد)
[[es:Cabo Cod]]
[[eo:Kabo Cod]]
[[fa:دماغه کاد]]
[[fr:Cap Cod]]
[[ko:케이프코드]]
24.517

уредувања