Разлика помеѓу преработките на „Витамин“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава wa:Vitamene
с
с (r2.7.1) (Робот: Додава wa:Vitamene)
[[be:Вітаміны]]
[[be-x-old:Вітаміны]]
[[bs:Vitamini]]
[[bg:Витамин]]
[[bs:Vitamini]]
[[ca:Vitamina]]
[[cs:Vitamín]]
[[ur:حیاتین]]
[[vi:Vitamin]]
[[wa:Vitamene]]
[[yi:וויטאמין]]
[[zh:维生素]]
86.434

уредувања