Разлика помеѓу преработките на „Жозе Мурињо“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Жозе Мориньо
с (Отстрането уредувањето на 79.125.153.229 (разговор), вратено на последната верзија на GedawyBot)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Жозе Мориньо)
[[be:Жазэ Маўрынью]]
[[be-x-old:Жазэ Маўрынью]]
[[bg:Жозе МоуриньоМориньо]]
[[bs:José Mourinho]]
[[ca:José Mourinho]]
126.035

уредувања