Разлика помеѓу преработките на „Национална галерија (Лондон)“

с
r2.7.1) (Робот: Менува sk:National Gallery (Londýn)
с (r2.6.5) (Бот Додава: pnb:نیشنل گیلری)
с (r2.7.1) (Робот: Менува sk:National Gallery (Londýn))
[[scn:National Gallery di Londra]]
[[simple:National Gallery, London]]
[[sk:NárodnáNational galériaGallery (Londýn)]]
[[sr:Национална галерија у Лондону]]
[[fi:National Gallery (Lontoo)]]
386

уредувања