Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава br:Châlons-en-Champagne
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Шалён-ан-Шампань
с r2.7.1) (Робот: Додава br:Châlons-en-Champagne
Ред 38:
[[frp:Châlons-en-Champagne]]
[[be-x-old:Шалён-ан-Шампань]]
[[br:Châlons-en-Champagne]]
[[ca:Châlons-en-Champagne]]
[[ceb:Châlons-en-Champagne]]
86.434

уредувања