Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава hu:Profit
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.4) (Робот: Додава bg:Печалба; менува pt:Lucro)
с (Робот: Додава hu:Profit)
[[sw:Faida]]
[[lt:Pelnas]]
[[hu:Profit]]
[[arz:ربح]]
[[nl:Winst (onderneming)]]
85.496

уредувања