Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Монархија“

с
с (Бот Додаје: ro:Categorie:Monarhii)
с (Бот Додаје: id:Kategori:Monarki, se:Category:Monarkiija)
[[fi:Luokka:Monarkia]]
[[fr:Catégorie:Monarchie]]
[[id:Kategori:Monarki]]
[[it:Categoria:Monarchia]]
[[ka:კატეგორია:მონარქია]]
[[ro:Categorie:Monarhii]]
[[ru:Категория:Монархия]]
[[se:Category:Monarkiija]]
[[sk:Kategória:Monarchia]]
[[sl:Kategorija:Monarhije]]
24.401

уредување