Разлика помеѓу преработките на „Рон-Роберт Зилер“

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава fi:Ron-Robert Zieler
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:رن رابرت زیلر)
с (r2.7.3) (Робот: Додава fi:Ron-Robert Zieler)
[[pt:Ron-Robert Zieler]]
[[ru:Цилер, Рон-Роберт]]
[[fi:Ron-Robert Zieler]]
[[sv:Ron-Robert Zieler]]
[[zh:罗恩-罗伯特·齐勒]]
126.849

уредувања