Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава nl:Kinesjma
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Менува ro:Kineșma)
с (r2.7.2) (Робот: Додава nl:Kinesjma)
[[id:Kineshma]]
[[it:Kinešma]]
[[nl:Kinesjma]]
[[ja:キネシマ]]
[[no:Kinesjma]]
9.281

уредување