Каза: Разлика помеѓу преработките

Одземени 68 бајти ,  пред 14 години
без надкатегории
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: bg:Кааза)
(без надкатегории)
{{Ист-никулец}}
 
 
[[Категорија: Историја на Македонија]]
[[Категорија: Отоманска Империја]]
 
1.398

уредувања