Разлика помеѓу преработките на „Ономатопеја“

Додадени 54 бајти ,  пред 8 години
с
Брзо додавање категорија Поетски изрази (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Стилски изрази (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Поетски изрази (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Стилски изрази]]
 
[[Категорија:Поетски изрази]]