Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додаје: sa:१४४२
[[ro:1442]]
[[ru:1442 год]]
[[sa:१४४२]]
[[scn:1442]]
[[simple:1442]]
46.384

уредувања