Разлика помеѓу преработките на „Трансилванија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Трансільванія
с (r2.7.1) (Робот: Додава ml:ട്രാൻസിൽവേനിയ)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Трансільванія)
[[th:ทรานซิลเวเนีย]]
[[tr:Erdel Prensliği]]
[[uk:ТрансильваніяТрансільванія]]
[[vi:Transylvania]]
[[wa:Zivenbork]]
125.988

уредувања