Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Митеран“

с
r2.7.1) (Робот: Менува scn:François Mitterrand
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:François Mitterand)
с (r2.7.1) (Робот: Менува scn:François Mitterrand)
[[ru:Миттеран, Франсуа]]
[[sq:François Mitterrand]]
[[scn:François MitterandMitterrand]]
[[simple:François Mitterrand]]
[[sk:François Mitterrand]]
4.138

уредувања