Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Додаден 41 бајт ,  пред 7 години
с
Робот: Додава te:ఫైర్‌ఫాక్స్
с (r2.7.2) (Робот: Менува zh:Firefox)
с (Робот: Додава te:ఫైర్‌ఫాక్స్)
[[kab:Firefox]]
[[tt:Mozilla Firefox]]
[[te:ఫైర్‌ఫాక్స్]]
[[th:มอซิลลา ไฟร์ฟอกซ์]]
[[tg:Mozilla Firefox]]
85.496

уредувања