Разлика помеѓу преработките на „Региони во Нов Зеланд“

с
r2.7.2) (Робот: Додава no:Region (New Zealand)
с (r2.7.2) (Робот: Додава no:Region (New Zealand))
[[nl:Regio's van Nieuw-Zeeland]]
[[ja:ニュージーランドの地方行政区画]]
[[no:Region (New Zealand)]]
[[nn:Regionar på New Zealand]]
[[pl:Podział administracyjny Nowej Zelandii]]
9.281

уредување