Отвори го главното мени

Промени

с
Робот: Додава eu:Wikipedia:Bandalismoa
[[es:Wikipedia:Vandalismo]]
[[eo:Vikipedio:Vandalismo]]
[[eu:Wikipedia:Bandalismoa]]
[[fa:ویکی‌پدیا:خرابکاری]]
[[fo:Wikipedia:Herverk]]
85.496

уредувања