Квебек: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава hy:Քվեբեք
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 62.162.218.176 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hy:Քվեբեք)
[[gu:ક્વિબેક]]
[[ko:퀘벡 주]]
[[hy:Քվեբեք]]
[[hi:क्यूबेक]]
[[hr:Québec]]
86.434

уредувања