Разлика помеѓу преработките на „Фудбалски Лига куп на Англија“

с
r2.7.2) (Робот: Менува sl:Angleški ligaški nogometni pokal
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Copa d'a Liga d'Anglaterra)
с (r2.7.2) (Робот: Менува sl:Angleški ligaški nogometni pokal)
[[ru:Кубок Футбольной лиги]]
[[simple:Football League Cup]]
[[sl:Angleški ligaški nogometni pokal]]
[[sl:Carling Cup]]
[[sr:Енглески Лига куп]]
[[fi:Englannin liigacup]]
6.013

уредувања