Систематика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава simple:Systematics; менува no:Biologisk systematikk
с (Бот Додава: gl:Filo)
с (Робот: Додава simple:Systematics; менува no:Biologisk systematikk)
[[nl:Systematiek]]
[[ja:体系学]]
[[no:SystematikkBiologisk systematikk]]
[[nn:Biologisk systematikk]]
[[pms:Sistemàtica]]
[[ru:Систематика]]
[[sq:Sistematika]]
[[simple:Systematics]]
[[sk:Systematika (veda)]]
[[sl:Sistematika]]
85.496

уредувања