Разлика помеѓу преработките на „Семејство (биологија)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ast:Familia (bioloxía)
с (r2.7.1) (Робот: Додава wa:Famile (biyolodjeye))
с (r2.7.1) (Робот: Додава ast:Familia (bioloxía))
[[ar:فصيلة (تصنيف)]]
[[an:Familia (biolochía)]]
[[ast:Familia (bioloxía)]]
[[az:Fəsilə]]
[[bn:পরিবার (জীববিজ্ঞান)]]
86.434

уредувања