Бабуна (појаснување): Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава pl:Babuna, sl:Babuna; менува sr:Бабуна
с (r2.7.1) (Бот Додава: ru:Бабуна)
с (r2.7.3) (Робот: Додава pl:Babuna, sl:Babuna; менува sr:Бабуна)
 
[[bg:Бабуна]]
[[pl:Babuna]]
[[ru:Бабуна]]
[[sl:Babuna]]
[[sr:Бабуна (вишезначна одредница)]]
[[sr:Бабуна]]
127.176

уредувања