Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Додадени 23 бајти ,  пред 15 години
с
+en
с (+en)
 
[http://217.16.70.245/default.aspx?pbroj=1946&stID=57762&pdate=20051203 Интервју со Тито Петковски по повод отцепувањето од СДСМ и формирањето на НСДП]
 
[[en:Tito Petkovski]]
6.330

уредувања