Разлика помеѓу преработките на „Танел Кангерт“

Додадени 67 бајти ,  пред 8 години
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Танел Кангерт | image = Tanel Kangert Eneco Tour 2009.jpg | fulln...)
 
|PLACE OF DEATH=
}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кангерт, Танел}}
 
[[Категорија:Родени во 1987 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]