Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува sq:Nicolas Sarkozy
с (r2.7.1) (Робот: Додава gd:Nicolas Sarkozy)
с (r2.7.1) (Робот: Менува sq:Nicolas Sarkozy)
[[ru:Саркози, Николя]]
[[sah:Николя Саркози]]
[[sq:NikollaNicolas SarkoziSarkozy]]
[[scn:Nicolas Sarkozy]]
[[simple:Nicolas Sarkozy]]
4.138

уредувања