Разлика помеѓу преработките на „Фотон“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава is:Ljóseind
с (r2.6.5) (Бот Додава: hy:Ֆոտոն)
с (r2.7.1) (Робот: Додава is:Ljóseind)
[[be:Фатон]]
[[be-x-old:Фатон]]
[[bg:Фотон]]
[[bar:Photon]]
[[bs:Foton]]
[[bg:Фотон]]
[[ca:Fotó]]
[[cs:Foton]]
[[io:Fotono]]
[[id:Foton]]
[[is:Ljóseind]]
[[it:Fotone]]
[[he:פוטון]]
86.434

уредувања