Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Írẹ́lándì Apáàríwá
с (r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Irlánda del Norte)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Írẹ́lándì Apáàríwá)
[[war:Amihanan nga Irlanda]]
[[yi:צפון אירלאנד]]
[[yo:IrẹlandiÍrẹ́lándì Apáàríwá]]
[[zh-yue:北愛爾蘭]]
[[zea:Noord-Ierland]]
126.435

уредувања