Оланд: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Àwọn Erékùṣù Åland
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Робот: Додава ckb:ئۆلەند)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Àwọn Erékùṣù Åland)
[[war:Kapuropod-an Åland]]
[[wo:Dunu Aland]]
[[yo:ÅlandÀwọn IslandsErékùṣù Åland]]
[[zh-yue:亞蘭]]
[[zea:Åland]]
127.201

уредување