Разлика помеѓу преработките на „Херакле“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава hu:Hercules; менува fa:تندیس هرکول
с (r2.7.1) (Бот Менува: id:Herkules)
с (Робот: Додава hu:Hercules; менува fa:تندیس هرکول)
[[bg:Херкулес]]
[[en:Hercules]]
[[fa:تندیس هرکول]]
[[gl:Hércules (mitoloxía)]]
[[hr:Herkul (mitologija)]]
[[it:Ercole]]
[[la:Hercules]]
[[hu:Hercules]]
[[pl:Herkules]]
[[pt:Hércules]]
85.496

уредувања