Глендејл (Аризона): Разлика помеѓу преработките

Додадени 39 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:글렌데일 (애리조나 주)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава kw:Glendale, Arisona; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:글렌데일 (애리조나 주))
[[fa:گلندیل، آریزونا]]
[[fr:Glendale (Arizona)]]
[[ko:글렌데일 (애리조나 주)]]
[[hr:Glendale, Arizona]]
[[io:Glendale, Arizona]]
34.422

уредувања