Разлика помеѓу преработките на „1003“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава lv:1003. gads
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:1003 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lv:1003. gads)
[[be-x-old:1003]]
[[bh:१००३]]
[[bg:1003]]
[[bs:1003]]
[[br:1003]]
[[bg:1003]]
[[ca:1003]]
[[cv:1003]]
[[ht:1003 (almanak jilyen)]]
[[la:1003]]
[[lv:1003. gads]]
[[lb:1003]]
[[lt:1003 m.]]
86.434

уредувања